|  | 

Rozrywka

Serial rozpalający wyobraźnię, czyli “Mroczne pożądanie”.

img-responsive

Netflix stara się utrzymać tytuł lidera na rynku usług VOD, o czym świadczą kolejne tytuły bijące rekordy popularności w oglądaniu. Nie inaczej jest z meksykańskim serialem, który premierę miał 15 lipca 2020 roku i od razu podbił serca polskich widzów. Mowa o „Mrocznym pożądaniu” – thrillerze erotyczno – psychologicznym, wysoko ocenianym w rankingu oglądalności.

Kim jest Alma Solares?

Główną bohaterką serialu jest niezwykle piękna wykładowczyni prawa specjalizująca się w sprawach dotyczących zabójstw z udziałem kobiet. Wiedzie bezproblemowe i spokojne życie u boku męża Leonrada Solaresa – powszechnie szanowanego sędziego i nastoletniej córki Zoe. Zdawałoby się , że Alma jest szczęśliwa, jednak szybko okazuje się, że to tylko pozory.

Ten drugi.

Wszystko komplikuje się, gdy w życiu Almy pojawia się przystojny student Dario Guerra, a kobieta zafascynowana jego osobą nawiązuje z nim płomienny romans. Pożądanie jest tak silne, że Alma początkowo nie zwraca uwagi na ewentualne konsekwencje tej relacji. Nie jest to jednak tylko romans znudzonej małżeństwem kobiety, ale głębszy opis relacji międzyludzkich i drzemiących w człowieku ukrytych pragnień czy długo tajonych uczuć.

Thiller erotyczny.

Niewątpliwą atrakcją serialu są liczne sceny erotyczne nie tylko między Almą i jej kochankiem, ale też innymi postaciami występującymi w filmie. Można śmiało powiedzieć, że sceny te są dość wysublimowane, pozbawione wulgarności i atrakcyjne dla odbiorcy. Jak wskazuje sama nazwa gatunku pożądanie doprowadzi do sytuacji mrożących krew w żyłach i nie raz zaskoczy czytelnika.

Na romantyczny wieczór we dwoje.

„ Mroczne pożądanie” to doskonała produkcja dla wszystkich tych , którzy lubią seriale pełne zagadek, niespodziewanych zwrotów akcji i skomplikowanych relacji międzyludzkich. To także doskonała terapia dla par, które zapomniały, że namiętność prezentuje się dobrze nie tylko na ekranie i jest doskonałym sprawdzianem dla związku. Miłego oglądania.

Tags
serial-rozpalajacy-wyobraznie-czyli-mroczne-pozadanie

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website