|  | 

Rozrywka

Zanim się pojawiłeś

img-responsive

Książka pt. „Zanim się pojawiłeś” to jeden z ostatnich i największych bestsellerów tych czasów. Czym się wyróżnia i dlaczego jest inna? Chociażby dlatego, że to nie jest zwykły romans, w którym dwoje ludzi spotyka się zakochuje a na końcu jest happy end i żyli długo i szczęśliwie. Ta książka jest wyjątkowa, wciąga bez pamięci i nic dziwnego w tym, że na jej podstawie został nakręcony film wszech czasów.

Doskonała książka na jesień

Czytając ją nie jeden raz poleci łezka, nie jeden raz można się wzruszyć a nawet pośmiać, a wszystko to dzięki zabawnej bohaterce Lou i kochającemu nad wszystko życie Willowi. W jaki sposób ich losy się połączyły a historia stała się taka wyjątkowa?
Lou od samego początku daje się poznać jako zakręcona, serdeczna dziewczyna. Kiedy traci pracę, a w związku z tym jej rodzina traci część dochodów, postanawia przyjąć dosłownie każde zajęcie, jednak nigdzie nie może znaleźć swojego miejsca. Ze względu na spore wynagrodzenie zgadza się pracować dla Państwa Traynor, których syn potrzebuje stałej opieki.
Will pełen życia młody człowiek ulega wypadkowi, a życie okazuje się być gorsze od śmierci. Po tym zdarzeniu mężczyzna jest skazany na wózek inwalidzki i najbliższych. Jak ogromny ból musiało sprawiać mu patrzenie na rodziców, którzy zmuszeni są zatrudnić opiekunkę, która będzie go karmiła i wszystko za niego robiła? Nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.

Tych dwoje jak nietrudno się domyśleć po mimo wszelakich barier zakochuje się w sobie. Jednak ta miłość nie jest prosta. Mężczyzna na wózku inwalidzkim nie czuje się do końca mężczyzną i nie trudno mu się dziwić. Uważa się za ciężar, którego w łatwy sposób można się pozbyć. Wybiera klinikę w Szwajcarii, w której dobrowolnie można popełnić samobójstwo. Czy Lou do tego dopuści? Co jest w stanie zrobić osoba, która chce uszczęśliwić kogoś kogo kocha, ale jednocześnie wiem że to złamie jej serce? No właśnie dla kogoś kogo kochamy jesteśmy w stanie zrobić wszystko, ale czy to wystarczy?
Miłość jest piękna, ale tak jak łatwo przychodzi tak w dzisiejszych czasach może łatwo odejść.

Tags
zanim-sie-pojawiles

ABOUT THE AUTHOR