|  | 

Rozrywka

Zanim się pojawiłeś

img-responsive

Książka pt. „Zanim się pojawiłeś” to jeden z ostatnich i największych bestsellerów tych czasów. Czym się wyróżnia i dlaczego jest inna? Chociażby dlatego, że to nie jest zwykły romans, w którym dwoje ludzi spotyka się zakochuje a na końcu jest happy end i żyli długo i szczęśliwie. Ta książka jest wyjątkowa, wciąga bez pamięci i nic dziwnego w tym, że na jej podstawie został nakręcony film wszech czasów.

Doskonała książka na jesień

Czytając ją nie jeden raz poleci łezka, nie jeden raz można się wzruszyć a nawet pośmiać, a wszystko to dzięki zabawnej bohaterce Lou i kochającemu nad wszystko życie Willowi. W jaki sposób ich losy się połączyły a historia stała się taka wyjątkowa?
Lou od samego początku daje się poznać jako zakręcona, serdeczna dziewczyna. Kiedy traci pracę, a w związku z tym jej rodzina traci część dochodów, postanawia przyjąć dosłownie każde zajęcie, jednak nigdzie nie może znaleźć swojego miejsca. Ze względu na spore wynagrodzenie zgadza się pracować dla Państwa Traynor , których syn potrzebuje stałej opieki.
Will pełen życia młody człowiek ulega wypadkowi, a życie okazuje się być gorsze od śmierci. Po tym zdarzeniu mężczyzna jest skazany na wózek inwalidzki i najbliższych. Jak ogromny ból musiało sprawiać mu patrzenie na rodziców, którzy zmuszeni są zatrudnić opiekunkę, która będzie go karmiła i wszystko za niego robiła? Nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.

Tych dwoje jak nietrudno się domyśleć po mimo wszelakich barier zakochuje się w sobie. Jednak ta miłość nie jest prosta. Mężczyzna na wózku inwalidzkim nie czuje się do końca mężczyzną i nie trudno mu się dziwić. Uważa się za ciężar, którego w łatwy sposób można się pozbyć. Wybiera klinikę w Szwajcarii, w której dobrowolnie można popełnić samobójstwo. Czy Lou do tego dopuści? Co jest w stanie zrobić osoba, która chce uszczęśliwić kogoś kogo kocha, ale jednocześnie wiem że to złamie jej serce? No właśnie dla kogoś kogo kochamy jesteśmy w stanie zrobić wszystko, ale czy to wystarczy?
Miłość jest piękna, ale tak jak łatwo przychodzi tak w dzisiejszych czasach może łatwo odejść.

Tags
zanim-sie-pojawiles

ABOUT THE AUTHOR

POST YOUR COMMENTS

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name *

Email *

Website